Máte nejakú otázku?

Neváhajte nás kontaktovať.

Vaše meno *

Email *

Tel

Vaša správa

 Zabezpečovacie systémy  TRANS MONT, s.r.o.


O nás

Firma TRANS-MONT s.r.o. vznikla v roku 1993 ako spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, inštaláciou a servisom zabezpečovacích zariadení. V tomto obore patrí medzi prvé spoločnosti v našom kraji. Prvé inštalácie zabezpečovacích systémov boli realizované hlavne pre obchody a firemné priestory. S rozrastajúcim trhom sa zvyšovali aj nároky zákazníkov na ochranu už nielen firemných, ale aj súkromných bytových priestorov.

Ponuku zabezpečenia sme rozšírili okrem zabezpečovacích zariadení aj o el. požiarne ystémy, kamerové systémy, prístupové a dochádzkové systémy, elektrické otváranie dverí, kontrolu tovaru a pod. Nakoľko je snahou našej spoločnosti poskytovať čo najkompetentnejšie služby našim zákazníkom, realizujeme aj dodávku a montáž slaboprúdových a silnoprúdových rozvodov, počítačových sietí, telefónnych rozvodov.

Komplexné zabezpečenie ponúkame aj majiteľom automobilov – okrem elektornickej ochrany (autoalarmy a imobilizéry) máme v ponuke aj mechanické zabezpečenie áut a doplnkovú výbavu (centrálne zamykanie, el. spúšťanie okien, hands free sady mobilných telefónov, autorádiá, repro,…)