KLIKNI NA "PLAY" NA VIDEU A PRIDAJ SI ZVUK...

Vyhraď si 20 minút na toto video a dopozeraj ho do konca, je to veľmi dôležité

Keby ste chceli spoľahlivo strážiť Váš majetok 24/7, tak by vás to stálo minimálne 6213,60 EUR mesačne (čo je minimálna mzda 4 ľudí vrátane príplatkov za nočnú smenu, víkendy a sviatky)

 

Prečítajte si toto, keď chcete, aby som vám osobne NAVRHOL kamerový systém na mieru bez technických problémov a skrytých poplatkov v budúcnosti (pretože chcete 100%-nú kontrolu nad tým, čo sa u vás deje).

Čo všetko získate?

kamerový systém na mieru

Ponúkam vám kamerový systém vybavený najnovšími technológiami a s prvotriednym spracovaním obrazu.

 1. Spolu navrhneme kamerový systém schopný spoľahlivo strážiť Váš majetok 24/7, aby ste mali 100%-nú kontrolu nad tým, čo sa u vás deje. Vyhneme sa tak technickým problémom a skrytým poplatkom v budúcnosti spôsobených neodborným návrhom.
 2. Vďaka tomu budete mať všetko pod kontrolou aj keď sa nachádzate mimo objektu. Nič dôležité vám neunikne, pretože budete mať všetko spoľahlivo uložené na kamerovom zázname. Je to ako keby ste boli stále prítomní na mieste. Vďaka tomu dosiahneme, že už sa nebudete musieť obávať o váš majetok a ľudia sa budú chovať slušne, zodpovedne a s úctou k vám. Je možné, že u vás zavládne taký poriadok, že všetci ľudia u vás sa budú cítiť bezpečne a vy budete môcť pokojne spávať.
 3. Ľahko si viete vytiahnuť z kamerového záznamu ľubovoľný čas, ktorý vás zaujíma a pozrieť si, čo sa na danom mieste udialo (štandardná funkcia). Prípadne môžete použiť špeciálne programy na analýzu videa, ktoré pomocou umelej inteligencie vedia vyhľadať len scény s danou osobou (špičkový systém).
 4. Všetko je plne automatizované, vybavené najnovšími technológiami s prvotriednym spracovaním v najvyššej možnej kvalitu obrazu. Kamerový záznam môžete sledovať kedykoľvek priamo z mobilného telefónu pomocou aplikácie alebo webového rozhrania online. Vďaka tomu máte aktuálne informácie o sledovanom mieste, kdekoľvek sa nachádzate.

Keď budete mať záujem, môžeme pre vás pripraviť 2D vizuálny návrh s pokrytím kamier úplne zadarmo a ukázať vám tak čo bude ktorá kamera vidieť.

Toto všetko získate plne automatizované. Som presvedčený o tom, že takýto kamerový systém s takouto starostlivosťou zlepší váš prehľad o vstupoch, hluchých miestach, prázdnych miestnostiach a odľahlých priestoroch úplne od základov.

 

Ako to urobíme?

telefonat

Diagnostický rozhovor

podorys

2D vizuálny návrh

kamery

100%-ná kontrola

bezudrzobvy system

Bezúdržbový systém

 1. Najprv si spolu dohodneme diagnostický hovor: Na ňom určíme najlepší návrh pre váš kamerový systém, aké je najvhodnejšie riešenie práve pre vás, zakreslíme spolu kamery, navrhneme výsledné riešenie. Pomôžem vám celý systém aplikovať do praxe. Odpoviem vám na vaše otázky a poviem vám: toto nerobte, toto zmeňte takto, toto doplňte a podobne. Je to, ako keby som vás držal za ruku a podelil sa s vami o všetky moje skúsenosti od novembra roku 1993.

  Musím vás varovat': TOTO NIE JE len ďalší kamerový set, ktorý si kúpite v supermarkete a musíte ho pracne nainštalovať sami. Práve naopak!

 2. Odborník pripraví pre vás cenovú ponuku na mieru zadarmo. Následne zistíme, či obaja chceme a budeme spolupracovať. V prípade, že sa rozhodneme pre spoluprácu, získate moju osobnú pomoc a pomoc celého môjho realizačného tímu po dobu inštalácie kamerového systému.
  Získate odo mňa tiež 2D vizuálny návrh s pokrytím kamier úplne zadarmo. Ktorý vám uľahčí predstavu o tom, čo bude ktorá kamera vidieť. Okrem toho:
 3. Dostanete aj plán rozmiestnenia kamier pre sledovanie vstupov, hluchých miest, prázdnych miestností a odľahlých priestorov - aby ste rýchlejšie a jednoduchšie vedeli spoľahlivo strážiť Váš majetok 24/7 a aby ste mali 100%-nú kontrolu nad tým, čo sa u vás deje.

  A vecou, ktorá robí celý tento kamerový systém najhodnotnejším je:

 4. Bezúdržbový systém: Prvé systémy ochrany sme namontovali v roku 1993 a dodnes fungujú. Inštalovali sme kamery do firiem, na domy, do bytov, kamerové systémy pre kancelárie, autobusové stanice, benzínové pumpy, obchodné centrá, školy, fitness centrá a iné miesta. Údržba nie je podmienkou spolupráce. V prípade potreby sa o tieto kamerové systémy staráme na diaľku a vieme poskytnúť aj servis.

Čo potrebujeme od vás?

Nájdete si chvíľku na rozhovor, pretože bez vás to nepôjde. Keď do toho nedáte seba a svoju úplnú pozornosť, tak je to ako keby ste vedeli čo chcete, ale nikdy to nezrealizovali. Aby sme mali čo najviac vstupných informácií na kvalitný návrh vášho nového kamerového systému, spýtame sa vás na konkrétne veci.

Ste ochotní investovať do kvalitného kamerového systému - lebo bez vašej investície to nepôjde. Keď neinvestujete do kvalitného kamerového systému, tak je to ako keby ste mali zlatý poklad, ale nekúpili by ste si trezor na jeho bezpečnú úschovu. Pravdepodobne by ste sa vystavili zbytočnému riziku, že o tento poklad prídete.

Viete nasledovať jednoduché inštrukcie - nechcete vymýšľať koleso odznova, ale ste ochotní robiť veci, ktoré v minulosti fungovali (mne a našim zákazníkom).

Koľko vás to bude stáť?

Zabezpečujeme kamerové systémy na mieru, s kvalitným obrazom, ale za rozumnú cenu. Našim bezpečnostným systémom dôveruje už viac ako 4 000 klientov.
Keď k tomu prirátame aj moju osobnú pomoc, s aplikovaním do praxe… tak sme hodnotovo niekde úplne inde.

A obaja vieme, že to je vynikajúca ponuka.
Keby ste chceli spoľahlivo strážiť Váš majetok 24/7, tak by vás to stálo minimálne 6213,60 EUR mesačne a museli by ste zamestnať 4 ľudí. A aj to je vynikajúca cena.

Ale čo by ste radšej urobili? Zaplatili cez 6200 € každý mesiac na mzdy strážnikov alebo investovali do kvalitného kamerového systému jednorázovo?
Myslím si, že voľba je jasná. Toto riešenie si navyše viete ďalej spravovať úplne sami.

Aby som vám rozhodnutie ešte uľahčil, tak súčasťou tohto balíka je aj...

Garancia 100% spokojnosti

Pozrite, pravdepodobne vás nepoznám a:

 • Nepoznám ani vaše požiadavky na kamerový systém.
 • Neviem, čo a ako chcete sledovať.
 • A ani len netuším, aký máte prístup k technológiám.
  Takže vám nebudem garantovať, že vieme zadarmo spraviť zázraky. Myslím si, že tým by som doslova urážal vašu inteligenciu.

Ale môžem vám sľúbiť, že sa s vami podelím o najlepšie know how, ktoré som nadobudol, dennodenne, už od novembra roku 1993.

A počas nášho diagnostického hovoru urobím všetko pre to, aby ste boli s navrhovaným riešením 100%-ne spokojný.

Ak vám to dáva zmysel, tak si vyžiadajte diagnostický hovor so mnou.

 

Vyžiadajte si hovor

 1. Kliknite na tlačidlo na konci tejto stránky a vyplňte svoje údaje.
 2. Osobne (si ho prejdem a ak si budem myslieť, že vám viem pomôcť, tak) vám zavolám. Položím vám niekoľko doplňujúcich otázok o tom, čo chcete sledovať, ako to chcete sledovať a aké by ste chceli mať výsledné riešenie. Samozrejme, že odpoviem na vaše otázky.
 3. Na konci hovoru si dohodneme spoluprácu alebo nie.

Nebudem na vás tlačiť. Rozhodnutie ja na vás a akékoľvek rozhodnutie je správne. Vedzte, že mnoho klientov aj sám odmietam, ak im neviem pomôcť. Mojim cieľom je dodržať sľub, ktorý vám dám. Nie získať vás za každú cenu.

diagnosticky rozhovor

Diagnostický rozhovor

ano nie

Spolupráca (alebo nie)

KLIKNITE NA TLAČIDLO NIŽŠIE, VYPLŇTE DOTAZNÍK A VYŽIADAJTE SI DIAGNOSTICKÝ HOVOR ZDARMA