Máte nejakú otázku?

Neváhajte nás kontaktovať.

Vaše meno *

Email *

Tel

Vaša správa

 Zabezpečovacie systémy  TRANS MONT, s.r.o.


Ochrana automobilov

Pre ochranu automobilov naša firma ponúka širokú škálu autoalarmov a imobilizérov. Funkcie autoalarmu je možné pomocou doplnkových modulov ďalej rozšíriť a tým prispôsobiť ochranu automobilu požiadavkám zákazníka, špecifikáciám auta, alebo podmienkam poisťovacej spoločnosti. V skupine zariadení pre ochranu automobilov proti odcudzeniu ponúka naša firma aj ďalšie produkty ako diaľkové hlásiče narušenie pagery, GSM pagery , kde hlásenie poplachu je realizované prostredníctvom GSM telefónu zaslaním SMS správy , alebo spoločne hlasom aj SMS. Ďalej ponúkame zariadenie na evidenciu pohybu vozidla cez GPS. Pre motoristov realizujeme označovanie…spúšťanie okien, parkovacie snímače, hansfree sady k mobilným telefónom, moduly denného svietenia, centrálne zamykania , diaľkové ovládanie k centrálnemu zamykaniu, audio sústavy do áut.

Dlhoročná prax potvrdzuje, že základnou metódou zabezpečenia automobilu stále zostáva aj napriek všetkým vymoženostiam elektroniky dobre a pevne mechanicky uzamknuté vozidlo. To si dobre uvedomujú aj poisťovne, ktoré poskytujú pri zabezpečení automobilu mechanickým zámkom radenia zľavu na poistnom až 15 %. Návratnosť investície sa tak pohybuje od 2,5 do 4,5 rokov.

Mechanický zámok radenia DEFEND LOCK pritom spĺňa najvyššie súčasné požiadavky na bezpečnosť. Je totiž masívny a pevne spojený s karosériou auta a využíva unikátnu patentovanú zámkovú vložku. Obsluha zámkov DEFEND LOCK je veľmi jednoduchá, pretože zámok sa dá zamknúť iba pootočením a zatlačením zámkovej vložky. K odomknutiu potom stačí ľahké pootočenie kľúča s vlastným DEFEND LOCK profilom. Ponuka obsahuje niekoľko typov zámkov.